Звернення директора

Гороховська Тетяна
Володимирівна

Директор ННІ "Післядипломної світи та безперервного професійного розвитку"

Безперервний професійний розвиток медичних фахівців – це важливий аспект процесу забезпечення якості медичної допомоги. Постійне оновлення знань і навичок, ознайомлення з сучасними протоколами й керівництвами та застосування їх на практиці – це реалії сучасного лікаря не лише в контексті державних вимог до професії, але й потреби до самовдосконалення та професійного росту.

Відтепер лікарі не обмежуються у праві вибору формату БПР та провайдера, а  можуть обирати саме те, що є комфортним, цікавим, зручним саме для них. Враховуючи зміни у законодавстві, що відкрили нові можливості для медичних фахівців щодо БПР, а також запит на якісні освітні продукти, які враховують міжнародні алгоритми надання медичної допомоги та ґрунтуються на засадах доказовості, Міжнародний європейський університет працює над створенням і запровадженням доступних і сучасних форм безперервного професійного розвитку для медичних фахівців.

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку проводить підготовку лікарів-інтернів, здійснює навчання на циклах тематичного удосконалення.

Ми проводимо підготовку відповідно до міжнародних стандартів і протоколів надання медичної допомоги, запрошуємо до викладання прогресивних лікарів, які бачать медицину по-новому та готові поділитися своїм досвідом і знаннями, щоб підготувати абсолютно інше, нове покоління сучасних лікарів. 

Якщо ви мрієте підтримувати та підвищувати рівень власної професійної діяльності відповідно до сучасних потреб сфери охорони здоров'я – то ви робите правильний вибір, обираючи саме наш новітній та прогресивний Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку.

Контакти
Приймальна комісія

+38 093 767 09 44
ННІ "ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТА БЕЗПЕРЕРВНОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ"

+38 093 767-09-44
Наша адреса

м. Київ, вул. Магнітогорська, буд. 1-б