Звернення директора

Гороховська Тетяна
Володимирівна

Директор ННІ "Післядипломної світи та безперервного професійного розвитку"

Безперервний професійний розвиток медичних фахівців – це важливий аспект процесу забезпечення якості медичної допомоги. Постійне оновлення знань і навичок, ознайомлення з сучасними протоколами й керівництвами та застосування їх на практиці – це реалії сучасного лікаря не лише в контексті державних вимог до професії, але й потреби до самовдосконалення та професійного росту.

Відтепер лікарі не обмежуються у праві вибору формату БПР та провайдера, а  можуть обирати саме те, що є комфортним, цікавим, зручним саме для них. Враховуючи зміни у законодавстві, що відкрили нові можливості для медичних фахівців щодо БПР, а також запит на якісні освітні продукти, які враховують міжнародні алгоритми надання медичної допомоги та ґрунтуються на засадах доказовості, Міжнародний європейський університет працює над створенням і запровадженням доступних і сучасних форм безперервного професійного розвитку для медичних фахівців.

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку проводить підготовку лікарів-інтернів, здійснює навчання на циклах тематичного удосконалення.

Ми проводимо підготовку відповідно до міжнародних стандартів і протоколів надання медичної допомоги, запрошуємо до викладання прогресивних лікарів, які бачать медицину по-новому та готові поділитися своїм досвідом і знаннями, щоб підготувати абсолютно інше, нове покоління сучасних лікарів. 

Якщо ви мрієте підтримувати та підвищувати рівень власної професійної діяльності відповідно до сучасних потреб сфери охорони здоров'я – то ви робите правильний вибір, обираючи саме наш новітній та прогресивний Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку.

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію доцента кафедри кількісної психології в Університеті Барселони, старшого наукового співробітника Інституту біомедичних досліджень Bellvitge, PhD Carles Soriano-Mas «Approaches for assessing brain activity at res
Hellenic National Academic Recognition and Information Center включив міжнародний європейський університет до списку національного реєстру визнаних іноземних закладів вищої освіти
Навчально - науковий семінар "Фізичні вимірювання в медичній практиці: термографія, тонеметрія, гематологічний аналізатор" та презентація навчального посібника "Фізичні основи медико - діагностичних вимірювань"
Не пропустіть. Вперше в Україні зірковий медичний юрист, адвокат року Олександр Гришаков став лектором програми Mini-MBA in Healthcare!
Забудьте про складні вступні випробування. Відкрийте для себе нові горизонти у світі освіти! ?
Пропонуємо зареєструватися на воркшоп виконавчого директора Інституту стратегічного управління ризиками (м. Лондон, Великобританія) David Rubens «Crisis Management and the Hyper-Urban Environment: From Fragility to Resilience».
27 травня в Міжнародному Європейському Університеті відбувся черговий тренінг з тактичної медицини
Конференція "Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів" в межах І Міжнародного наукового форуму «Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу»
Контакти
Контакти

+38 067 195 46 65
ННІ "Післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку"

+38 093 767-09-44
Наша адреса

Вул. Якова Гніздовського (Магніторська) 1Б, каб. 407