Про вторинну спеціалізацію

ВТОРИННА ЛІКАРСЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ - набуття лікарем спеціальності, не передбаченої для підготовки в інтернатурі, або розширення професійної підготовки шляхом опанування додатковою лікарською спеціальністю після отриманої спеціальності в інтернатурі.

ПЕРЕЛІК ВТОРИННИ ЛІКАРСЬКИХ СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ - включає 131 спеціальність, серед яких ті, що передбачені в інтернатурі та більш вузькі спеціалізації, які набуваються після отриманої спеціальності в інтернатурі.

ДЛЯ ПРИКЛАД:
  • після інтернатури за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина» або «Внутрішні хвороби» Ви можете отримати вторинну спеціалізацію за 59 спеціальностями (анестезіологія, гастроентерологія, алергологія та ін.).
  • термін підготовки за вторинними лікарськими спеціалізаціями залежить від виду вторинної лікарської спеціалізації та від отриманої спеціальності в інтернатурі і становить від 1 до 9 місяців. У МЄУ ви можете отримати вторинну лікарську спеціалізацію згідно з переліком
Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію доцента кафедри кількісної психології в Університеті Барселони, старшого наукового співробітника Інституту біомедичних досліджень Bellvitge, PhD Carles Soriano-Mas «Approaches for assessing brain activity at res
Hellenic National Academic Recognition and Information Center включив міжнародний європейський університет до списку національного реєстру визнаних іноземних закладів вищої освіти
Навчально - науковий семінар "Фізичні вимірювання в медичній практиці: термографія, тонеметрія, гематологічний аналізатор" та презентація навчального посібника "Фізичні основи медико - діагностичних вимірювань"
Не пропустіть. Вперше в Україні зірковий медичний юрист, адвокат року Олександр Гришаков став лектором програми Mini-MBA in Healthcare!
Забудьте про складні вступні випробування. Відкрийте для себе нові горизонти у світі освіти! ?
Пропонуємо зареєструватися на воркшоп виконавчого директора Інституту стратегічного управління ризиками (м. Лондон, Великобританія) David Rubens «Crisis Management and the Hyper-Urban Environment: From Fragility to Resilience».
27 травня в Міжнародному Європейському Університеті відбувся черговий тренінг з тактичної медицини
Конференція "Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів" в межах І Міжнародного наукового форуму «Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу»
Контакти
Контакти

+38 067 195 46 65
ННІ "Післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку"

+38 093 767-09-44
Наша адреса

Вул. Якова Гніздовського (Магніторська) 1Б, каб. 407