Тематичне удосконалення

Цикли тематичного удосконалення (ТУ) – це удосконалення професійних знань і навичок шляхом навчання за професійними навчальними програмами з метою оновлення наявних та отримання нових теоретичних і практичних знань.

Цикли ТУ проводяться у зв’язку з підвищенням вимог до рівня кваліфікації, необхідністю освоєння сучасних та нових методів вирішення професійних завдань, формування і закріплення на практиці професійних знань, умінь і навичок, отриманих в результаті теоретичної підготовки, необхідністю вивчення світового досвіду, формування організаторських навичок для виконання обов’язків на займаній або на більш високій посаді.

Проходження циклів ТУ передбачає обов’язкову особисту участь медичного працівника у місці їх проведення та/або дистанційну участь в режимі реального часу.

Програми циклів ТУ МЄУ розроблені з урахуванням міжнародного досвіду, новітніх стандартів та протоколів лікування, діагностики та профілактики хвороб розвинутих країн, основаних на принципах доказової медицини та відповідають вимогам кваліфікаційних характеристик працівників охорони здоров’я.

МЄУ проводить цикли ТУ тривалістю один-два тижні. Цикл вважається завершеним після успішного складання іспиту відповідно до програми навчання і дозволяє слухачу долучити до професійного портфоліо відповідно 25 або 50 балів в залежності від тривалості циклу ТУ. Медичним працівникам, які закінчили навчання та успішно склали іспит, видається посвідчення установленого зразка

Цикли ТУ здійснюються провідними фахівцями структурних підрозділів МЄУ за участю лікарів Клінічного Альянсу МЄУ.

Ми використовуємо інноваційні методи навчання на практичних заняттях (ситуаційний метод, менторство, кейс-метод, симуляційні 3-D технології, інтерактивний метод (взаємодія учасників, рівність аргументів).

Здійснюємо нові підходи у викладені лекційного матеріалу (лекція-дискусія, розгляд клінічних випадків. Лекція з навмисно допущеними помилками, лекція- прес-конференція).

Організовуємо проходження практичної складової освітніх програм на базі найкращих клінічних закладів різних форм власності національного та міжнародного рівня.

Ознайомитися зі змістом циклів ТУ Ви можете тут. Реєстрація на цикли ТУ тут

Цикли тематичного удосконалення здійснююься за планом

Для зарахування на цикли тематичного удосконалення слід подати документи

Онлайн подача документів

Контактна особа

Гороховська Тетяна Володимирівна

Пошта:

Телефон: +380937670944

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію доцента кафедри кількісної психології в Університеті Барселони, старшого наукового співробітника Інституту біомедичних досліджень Bellvitge, PhD Carles Soriano-Mas «Approaches for assessing brain activity at res
Hellenic National Academic Recognition and Information Center включив міжнародний європейський університет до списку національного реєстру визнаних іноземних закладів вищої освіти
Навчально - науковий семінар "Фізичні вимірювання в медичній практиці: термографія, тонеметрія, гематологічний аналізатор" та презентація навчального посібника "Фізичні основи медико - діагностичних вимірювань"
Не пропустіть. Вперше в Україні зірковий медичний юрист, адвокат року Олександр Гришаков став лектором програми Mini-MBA in Healthcare!
Забудьте про складні вступні випробування. Відкрийте для себе нові горизонти у світі освіти! ?
Пропонуємо зареєструватися на воркшоп виконавчого директора Інституту стратегічного управління ризиками (м. Лондон, Великобританія) David Rubens «Crisis Management and the Hyper-Urban Environment: From Fragility to Resilience».
27 травня в Міжнародному Європейському Університеті відбувся черговий тренінг з тактичної медицини
Конференція "Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів" в межах І Міжнародного наукового форуму «Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу»
Контакти
Контакти

+38 067 195 46 65
ННІ "Післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку"

+38 093 767-09-44
Наша адреса

Вул. Якова Гніздовського (Магніторська) 1Б, каб. 407