Тематичне удосконалення

Цикли тематичного удосконалення (ТУ) – це удосконалення професійних знань і навичок шляхом навчання за професійними навчальними програмами з метою оновлення наявних та отримання нових теоретичних і практичних знань.

Цикли ТУ проводяться у зв’язку з підвищенням вимог до рівня кваліфікації, необхідністю освоєння сучасних та нових методів вирішення професійних завдань, формування і закріплення на практиці професійних знань, умінь і навичок, отриманих в результаті теоретичної підготовки, необхідністю вивчення світового досвіду, формування організаторських навичок для виконання обов’язків на займаній або на більш високій посаді.

Проходження циклів ТУ передбачає обов’язкову особисту участь медичного працівника у місці їх проведення та/або дистанційну участь в режимі реального часу.

Програми циклів ТУ МЄУ розроблені з урахуванням міжнародного досвіду, новітніх стандартів та протоколів лікування, діагностики та профілактики хвороб розвинутих країн, основаних на принципах доказової медицини та відповідають вимогам кваліфікаційних характеристик працівників охорони здоров’я.

МЄУ проводить цикли ТУ тривалістю один-два тижні. Цикл вважається завершеним після успішного складання іспиту відповідно до програми навчання і дозволяє слухачу долучити до професійного портфоліо відповідно 25 або 50 балів в залежності від тривалості циклу ТУ. Медичним працівникам, які закінчили навчання та успішно склали іспит, видається посвідчення установленого зразка

Цикли ТУ здійснюються провідними фахівцями структурних підрозділів МЄУ за участю лікарів Клінічного Альянсу МЄУ.

Ми використовуємо інноваційні методи навчання на практичних заняттях (ситуаційний метод, менторство, кейс-метод, симуляційні 3-D технології, інтерактивний метод (взаємодія учасників, рівність аргументів).

Здійснюємо нові підходи у викладені лекційного матеріалу (лекція-дискусія, розгляд клінічних випадків. Лекція з навмисно допущеними помилками, лекція- прес-конференція).

Організовуємо проходження практичної складової освітніх програм на базі найкращих клінічних закладів різних форм власності національного та міжнародного рівня.

Ознайомитися зі змістом циклів ТУ Ви можете тут. Реєстрація на цикли ТУ тут

Онлайн подача документів

Контактна особа

Гороховська Тетяна Володимирівна

Пошта:

Телефон: +380937670944

Контакти
Приймальна комісія

+38 093 767 09 44
ННІ "ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТА БЕЗПЕРЕРВНОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ"

+38 093 767-09-44
Наша адреса

м. Київ, вул. Магнітогорська, буд. 1-б